O nas

SAUTI to zaangażowany zespół profesjonalistów, którzy po prostu kochają muzykę i doskonały dźwięk. Dzięki pasji, wiedzy, wieloletnim szkoleniom i właściwym narzędziom potrafimy zapewnić świetne efekty. Misja SAUTI to zapewnienie perfekcyjnego dźwięku w Państwa obiekcie – niezależnie od tego, czy będzie nim filharmonia, klub muzyczny, miejski dom kultury, czy aula uniwersytetu.

Jak pracujemy z naszymi klientami?

W naszej współpracy osiągamy doskonałe efekty ponieważ:

1.  Uważnie słuchamy klientów – zależy nam na ich satysfakcji. Dlatego z wielu stron analizujemy założenia, warunki obiektu, budżet

2.  Projektujemy system nagłośnienia od A do Z, w oparciu o założenia oraz charakterystykę akustyczną obiektu, co oznacza opracowanie koncepcji i projektu

3.  Zapewniamy wsparcie przy pozyskaniu finansowania

4. Starannie dobieramy sprzęt o najlepszej relacji jakości i ceny

5.  Dostarczamy urządzenia

6.     Wykonujemy instalację i montaż

7.     Przeprowadzamy precyzyjne strojenie całego systemu

8.     Szkolimy personel

9.     Zapewniamy obsługę posprzedażową

10.  Zawsze jesteśmy w kontakcie

Gruntownie przemyślane rozwiązania audio

Nie pozwalamy sobie na przypadkowość. Doświadczenie każe starannie przemyśleć wszystkie detale i konsekwencje. Diabeł nie tylko tkwi w szczegółach, hercach, watach, kierunkach i odbiciach. Niewłaściwy sprzęt, instalacja albo strojenie systemu „po łebkach” zawsze psują efekt. Dlatego robimy to sami.

Najbardziej rozwinięte technologie w elektroakustyce

Współpracujemy także z wybitnymi ekspertami z Europy, którzy rozwijają najnowsze technologie w elektroakustyce. Dzięki temu rozwiązania, które proponujemy, często wyprzedzają konkurencję o lata.

Zdarza się, że sięgamy po nietypowe rozwiązania montażowe i peryferia, które wytworzyliśmy jeszcze jako dział audio firmy Dysten, renomowanego polskiego producenta systemów informacji pasażerskiej o globalnym zasięgu.

Ponad jedenaście lat starannie budujemy nasze zaplecze, aby zaoferować Państwu naszą wiedzę i wsparcie, z nadzieją, że wspólnie stworzymy kolejne miejsce, do którego uczestnicy koncertów, festiwali czy sympozjów będą przychodzić z radością. Bo tam nie tylko dobrze słychać, ale coś sprawia, że mieszka tam muzyka. I chętnie się wraca na kolejne spotkania.

Jak klienci inwestorzy realizatorzy dźwięku oceniają efekty współpracy?