Usługi i produkty

MÓWNICA SAUTI M1

Mównica SAUTI M1 jest produktem wykonywanym na indywidualne zamówienie. Nowoczesna technicznie i klasyczna w wyglądzie, ergonomiczna mównica podkreśla wagę wystąpienia i osobę prelegenta. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oraz świetnemu wzornictwu prelegenci czują się komfortowo, co ułatwia każde wystąpienie publiczne.

Starannie zaprojektowana i wykonana, z dbałością o każdy szczegół, Mównica SAUTI M1 może być eleganckim uzupełnieniem Sali kongresowej, konferencyjnej czy audytoryjnej. Za część meblową odpowiada niezrównana załoga Pracowni Renowacji mebli i Stolarstwa tradycyjnego DEKOREN. Mównica jest wykonana z płyty stolarskiej, wykończonej naturalnym fornirem.

W podstawowej wersji mównica jest wyposażona w oświetlenie oraz specjalistyczne mikrofony. Na życzenie, Mównica może mieć opcjonalną kartę dźwiękową do komputera, zapewniać transmisję obrazu i posiadać uchwyt do napoju.

mownica-cala-bok-Prawy

Mebel może być wykończony w następujących wariantach:

  • dąb naturalny (na zdjęciach),
  • jesion,
  • czereśnia,
  • orzech amerykański,
  • mahoń.

Wykończenie może być zrealizowane w wersji matowej i półmatowej. Są dostępne również kolory z palety CLOU. Mównica może być dostosowana do istniejącej instalacji nagłośnieniowej, bądź stanowić centralę systemu do projekcji mowy.

Zadzwoń teraz, aby porozmawiać o szczegółach:  tel. 797 026 360